Novinky

Stávka – vyjádření ředitele

Vážení rodiče, dovolte mi Vás informovat, proč jsme se rozhodli vyjádřit svůj nesouhlas se změnami ve financování škol a připojili jsme se k jednodenní výstražné stávce dne 27. listopadu 2023. Naším společným zájmem je, aby děti získaly kvalitní vzdělání, a aby si ze školních let odnesly co nejvíce užitečných znalostí a dovedností, se kterými se … Pokračovat ve čtení »

Rubriky: Novinky | Zanechat komentář

Změna hesla do Bakalářů

Vážení rodiče, čas od času se stane, že je třeba se do Bakalářů znovu přihlásit. Může to být při výměně počítače, mobilního telefonu, nebo při nějaké aktualizaci systému nebo aplikace. Při velikosti naší školy je pro mě velmi zatěžující obnovovat pokaždé heslo těm z vás, kteří ho zapomněli, ztratili apod. Chtěl bych tedy moc poprosit, … Pokračovat ve čtení »

Rubriky: Novinky | Zanechat komentář

Rozpočet a střednědobý výhled

Schválený rozpočet na rok 2023 Návrh rozpočtu na rok 2024 Střednědobý výhled rozpočtu na roky 2025 a 2026

Rubriky: Novinky | Zanechat komentář

Pověřenec pro ochranu osobních údajů

Pověřencem pro ochranu osobních údajů podle Obecného nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR) je dobrovolný svazek obcí Sdružení obcí Orlicko, se sídlem Masarykovo náměstí 166, Žamberk. Kontaktní osobou fakticky vykonávající činnost pověřence je Jiří Dytrt, tel.: +420 608 763 102, e-mail: JDytrt@seznam.cz

Rubriky: Novinky | Zanechat komentář

Elektronická žákovská knížka

Odkaz na obrazový návod přístupu do elektronické žákovské knížky. Vážení rodiče, pro tento školní rok se naše škola rozhodla přejít na elektronické vedení klasifikace a komunikace se zákonnými zástupci prostřednictvím webových aplikací Bakaláři. Pro ty z vás, kteří si přejí vést komunikaci ohledně prospěchu a absence po přechodnou dobu i v písemné podobě (do doby, … Pokračovat ve čtení »

Rubriky: Novinky | Zanechat komentář