Novinky

Škola Nanečisto – pozvánka

Rubriky: Novinky | Zanechat komentář

Změna hesla do Bakalářů

Vážení rodiče, čas od času se stane, že je třeba se do Bakalářů znovu přihlásit. Může to být při výměně počítače, mobilního telefonu, nebo při nějaké aktualizaci systému nebo aplikace. Při velikosti naší školy je pro mě velmi zatěžující obnovovat pokaždé heslo těm z vás, kteří ho zapomněli, ztratili apod. Chtěl bych tedy moc poprosit, … Pokračovat ve čtení »

Rubriky: Novinky | Zanechat komentář

Rozpočet a střednědobý výhled

Schválený rozpočet na rok 2023 Střednědobý výhled na roky 2024 a 2025

Rubriky: Novinky | Zanechat komentář

Pověřenec pro ochranu osobních údajů

Pověřencem pro ochranu osobních údajů podle Obecného nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR) je dobrovolný svazek obcí Sdružení obcí Orlicko, se sídlem Masarykovo náměstí 166, Žamberk. Kontaktní osobou fakticky vykonávající činnost pověřence je Jiří Dytrt, tel.: +420 608 763 102, e-mail: JDytrt@seznam.cz

Rubriky: Novinky | Zanechat komentář

Elektronická žákovská knížka

Odkaz na obrazový návod přístupu do elektronické žákovské knížky. Vážení rodiče, pro tento školní rok se naše škola rozhodla přejít na elektronické vedení klasifikace a komunikace se zákonnými zástupci prostřednictvím webových aplikací Bakaláři. Pro ty z vás, kteří si přejí vést komunikaci ohledně prospěchu a absence po přechodnou dobu i v písemné podobě (do doby, … Pokračovat ve čtení »

Rubriky: Novinky | Zanechat komentář