Archiv

Archiv novinek

Bakaláři – výpadek

Vážení rodiče, omlouváme se za dočasný výpadek Bakalářů včetně komunikačního modulu Komens. Je to způsobeno změnou poskytovatele internetového připojení. Na nápravě naši technici pracují a doufáme, že do konce tohoto týdne bude vše opět v pořádku. Do té doby prosím komunikujte telefonicky, e-maily nebo přes notýsky a lístečky. Děkujeme za pochopení.

Rubriky: Archiv | Zanechat komentář

Provoz ŠD a ŠJ během Velikonočních prázdnin

V době Velikonočních prázdnin a státních svátků od 18. do 22. 4. 2019 bude uzavřena školní družina. Školní jídelna ve čtvrtek 18. 4. 2019 vaří, ale za plnou cenu. Ostatní dny je zavřená i ŠJ.

Rubriky: Archiv | Zanechat komentář

Šestka nanečisto

Rubriky: Archiv | Zanechat komentář

Škola nanečisto

Rubriky: Archiv | Zanechat komentář

ZÁPIS DO PRVNÍCH TŘÍD

Dne 11. dubna 2019 bude probíhat v budově naší základní školy od 14:00 do 17:00 hodin zápis k povinné školní docházce. Seznámíte se s pedagogy 1. stupně. Přivítají Vás učitelky budoucích prvních tříd Mgr. Iva Senčuchová a Mgr. Dana Vychytilová a také pan ředitel Mgr. Roman Pospíšil.

Rubriky: Archiv | Zanechat komentář

Volný den pro žáky

Ředitel školy vyhlašuje z organizačních důvodů VOLNÝ DEN PRO ŽÁKY 3. – 4. 1. 2019. Školní družina nezajišťuje dozor nad žáky. Ve školní jídelně se vaří, ale obědy jsou pro žáky za plnou cenu.

Rubriky: Archiv | Zanechat komentář

Schůzka rodičů k přijímacímu řízení

V Žamberku 19. 10. 2018 Vážení rodiče, Vaše dcera (Váš syn) ukončí v červnu 2019 povinnou školní docházku a stojí před závažným rozhodnutím, který studijní nebo učební obor si vybrat. Chtěl bych Vašim dětem i Vám co nejlépe zprostředkovat všechny dostupné informace týkající se nabídky středních škol a učilišť, informovat Vás o způsobu podávání přihlášek, o průběhu … Pokračovat ve čtení »

Rubriky: Archiv | Zanechat komentář

Seznam žáků 6.A

Třídní učitelka: Mgr. Mirka Hauptmannová   Balcer Jakub Berkyová Lýdie Bílek Jan Čihulka Tadeáš Divíšek Radim Dušková Leontýna Sarah Fiala David Firková Nikola Hynek Miloš Jaeger David Janeček Petr Jirčíková Žaneta Miroslava Kočajda Vojtěch Koranda Štěpán Krčmářová Bohdana Lainz Martin Lotová Tereza Malá Aneta Nedelčevová Karolína Petrlák Matěj Prachařová Martina Szlezak Adrian Mariusz Šporková Karolína … Pokračovat ve čtení »

Rubriky: Archiv | Zanechat komentář

Seznam žáků 6.B

Třídní učitelka: Ing. Ivana Vokálová   Bajt Jiří Bártová Alena Berkyová Lucie Bubníková Natálie Dudková Michaela Dušek Vojtěch Hlaváčková Marie Kačena Matěj Kalousková Adéla Kalousková Anežka Kopecká Natálie Labudíková Aneta Langr Jan Makalouš Martin Malý Adam Martinec David Matsuyev Kevin Daniel Matyáš Jaroslav Míšková Eliška Moysh Vasil Musil Vít Paulinová Sára Prachař Maxim Silber Marek … Pokračovat ve čtení »

Rubriky: Archiv | Zanechat komentář

Informace pro žáky 6. tříd

Ve dnech 17. – 19. 9.2018 se žáci 6.A zúčastní adaptačního pobytu na Severomoravské chatě. Ve dnech 19. – 21. 9. 2018 se žáci 6.B zúčastní adaptačního pobytu na Severomoravské chatě. Cena pobytu je 1 100,- Kč. Platbu zasílejte na účet školy 1327017319/0800, do poznámky uveďte jméno a příjmení žáka. Bližší informace dostanou žáci 3. … Pokračovat ve čtení »

Rubriky: Archiv | Zanechat komentář