Archiv

Archiv novinek

Úspěch v okresním kole olympiády v českém jazyce

Dne 1. 2. 2017 se okresního kola v Ústí nad Orlicí zúčastnili dva úspěšní řešitelé školního kola, a to Adriana Beata Jirčíková a Jan Dolejš (oba ze třídy 9. B). Již tradičně absolvovali test z gramatiky a slohovou práci na téma „Co mě čeká v tomto roce“. Mimořádného výsledku dosáhla Adriana, ve velké konkurenci 46 … Pokračovat ve čtení »

Rubriky: Archiv | Zanechat komentář

6.B

  6.B Třídní učitel: Jiří Kučera   Andršová Martina Bárnetová Markéta Cabalková Jolana Dudková Lucie Harapát Matěj Hryca Jan Hůlek Matěj Hynková Karolína Kacálková Lucie Kalousová Patricie Karvayová Julie Khol Ondřej Krausová Karolína Neugebauerová Barbora Novotný Matěj Prachařová Lucie Šafář Daniel Tobiška Štěpán Vencl David Vik Martin Víšová Barbora Vomáčková Karolína Zálišová Zuzana

Rubriky: Archiv | Zanechat komentář

6.A

6.A Třídní učitelka: Mgr. Lenka Navrátilová   Bartoš Jiří Bečková Johanka Berky David Červeňáková Denisa Dostál Adam Dušková Anna Dvořák Patrik Faltus Jan Faltus Vít Gergö Matouš Hübner Michal Hylmar Zdeněk Hylmarová Zuzana Indrák Petr Damian Javůrek Jiří Károlyová Martina Klumparová Tereza Kohout Jakub Král David Antonio Matyáš Tomáš Vávrová Eliška Zvercová Markéta

Rubriky: Archiv | Zanechat komentář

Přípravná třída

Přípravná třída   Třídní učitelka: Bc. Štěpánka Bodnárová Logopedická pracovnice: Mgr. Markéta Novotná Vychovatelka: Hana Moravcová   Berky Ernest Blažek Filip   Bodnár Jakub Dušková Karolína Jansa Štěpán Katzerová Viola Křen Daniel Lipenský Bohumír Lipenský Jaroslav Lux Lukáš Pauk Dominik Jiří Rous Jiří

Rubriky: Archiv | Zanechat komentář

1.B

1.B Třídní učitelka: Mgr. Alena Štěpánková Vychovatelka: Lenka Lehká   Bednarik Jozef Bohuňovský Martin Brebisová Beáta Hažmuka Šimon Huška Matěj Hynek Dominik Junek Adam Kalousek Jakub Koryčanský Tomáš Krausová Barbora Krejsa Daniel Krejsa Matěj Lipenský Patrik Macháčková Amálie Maurer Tomáš Nekovářová Marika Paprocki Ella Emilie Petróci Adéla Stejskalová Lucie Suchodol Tadeáš Vítek Filip Vlašic Jakub … Pokračovat ve čtení »

Rubriky: Archiv | Zanechat komentář

1.A

1.A Třídní učitelka: Mgr. Iva Senčuchová Vychovatelka: Petra Fabiánová DiS.   Bajáková Veronika Berky David Blaheta Martin Brkl Filip Fadrný Erik Hodek Adam Janecká Eliška Jägerová Kristýna Kalousová Klára Korandová Amálie Kulhavá Tereza Matyáš Daniel Mlkvík Matěj Odrášková Stela Stejskalová Taťána Šantrůčková Adéla Vařák Matěj Václavková Lucie Valentová Kateřina Veselá Nikol

Rubriky: Archiv | Zanechat komentář

ŠKOLNÍ DRUŽINA V PRŮBĚHU PRÁZDNIN

V období hlavních prázdnin bude otevřena školní družina dne 1.7.2016 a od 29.8.2016 do 31.8.2016. Provozní doba je od 6:30 do 15:00 hodin. V případě zájmu, je nutné se přihlásit u vychovatelek. a zajistit si stravování.  

Rubriky: Archiv | Zanechat komentář

Úspěch našich mažoretek

Rubriky: Archiv | Zanechat komentář

PŘÍPRAVNÝ ROČNÍK 2016/2017

Základní škola Žamberk, Nádražní 743 PSČ 564 01   tel. 465 614 434   www.zsnadrazni-zamberk.cz    zs@zs.zamberk.cz Nabídka pro Vaše děti   Základní škola Žamberk, Nádražní 743 otevírá podle zájmu od 1. září 2016 přípravnou třídu. Tato třída bude určena pro děti, které mají rok před nástupem povinné školní docházky a pro děti s odkladem školní docházky. Žáky přijímáme na … Pokračovat ve čtení »

Rubriky: Archiv | Zanechat komentář

Kritéria pro přijímání žáků do školní družiny pro školní rok 2016/2017

Kritéria pro přijetí do ŠD Z důvodu velkého zájmu o umístění do školní družiny jsou stanovena kritéria pro přijetí. 1) O zařazení dětí do školní družiny (dále jen ŠD) rozhoduje ředitel školy. 2) ŠD není nároková. 3) Přednostně se přijímají žáci přípravné třídy, 1. a 2. ročníku a také dojíždějící žáci. 4) Žáci 3. a 4. … Pokračovat ve čtení »

Rubriky: Archiv | Zanechat komentář