Archiv

Archiv novinek

SPORTOVNÍ DEN 2017

Sportovní den se uskuteční pro 1. stupeň dne 27. 6. 2017 a pro 2. stupeň dne 28. 6. 2017.

Rubriky: Archiv | Zanechat komentář

Běh naděje

Dne 13. 6. 2017 se zúčastní žáci školy tradiční akce Běh naděje.

Rubriky: Archiv | Zanechat komentář

CYKLISTICKÝ KURZ 2017

Ve dnech 12.6.2017 – 16.6.2017 a 19.6.2017 – 23.6.2017 se zúčastní žáci osmých tříd cyklistického kurzu pod vedením Ivana Belobrada, Mgr. Blanky Jansové a Mgr. Jitky Moskvové.   

Rubriky: Archiv | Zanechat komentář

Skřítkování 2017

M i l í  p ř e d š k o l á c i, zveme vás a vaše rodiče na tajuplné   SKŘÍTKOVÁNÍ Čeká nás odpoledne, ve kterém se určitě nudit nebudete. Poznáte své nové kamarády a paní učitelky, se kterými se budete setkávat v nové škole. Vzpomínáte si ještě na zápis do 1. třídy? Pan … Pokračovat ve čtení »

Rubriky: Archiv | Zanechat komentář

Focení tříd

Dne 2.6.2017 se budou fotit jednotlivé třídy.

Rubriky: Archiv | Zanechat komentář

Úspěch v okresním kole olympiády v českém jazyce

Dne 1. 2. 2017 se okresního kola v Ústí nad Orlicí zúčastnili dva úspěšní řešitelé školního kola, a to Adriana Beata Jirčíková a Jan Dolejš (oba ze třídy 9. B). Již tradičně absolvovali test z gramatiky a slohovou práci na téma „Co mě čeká v tomto roce“. Mimořádného výsledku dosáhla Adriana, ve velké konkurenci 46 … Pokračovat ve čtení »

Rubriky: Archiv | Zanechat komentář

6.B

  6.B Třídní učitel: Jiří Kučera   Andršová Martina Bárnetová Markéta Cabalková Jolana Dudková Lucie Harapát Matěj Hryca Jan Hůlek Matěj Hynková Karolína Kacálková Lucie Kalousová Patricie Karvayová Julie Khol Ondřej Krausová Karolína Neugebauerová Barbora Novotný Matěj Prachařová Lucie Šafář Daniel Tobiška Štěpán Vencl David Vik Martin Víšová Barbora Vomáčková Karolína Zálišová Zuzana

Rubriky: Archiv | Zanechat komentář

6.A

6.A Třídní učitelka: Mgr. Lenka Navrátilová   Bartoš Jiří Bečková Johanka Berky David Červeňáková Denisa Dostál Adam Dušková Anna Dvořák Patrik Faltus Jan Faltus Vít Gergö Matouš Hübner Michal Hylmar Zdeněk Hylmarová Zuzana Indrák Petr Damian Javůrek Jiří Károlyová Martina Klumparová Tereza Kohout Jakub Král David Antonio Matyáš Tomáš Vávrová Eliška Zvercová Markéta

Rubriky: Archiv | Zanechat komentář

Přípravná třída

Přípravná třída   Třídní učitelka: Bc. Štěpánka Bodnárová Logopedická pracovnice: Mgr. Markéta Novotná Vychovatelka: Hana Moravcová   Berky Ernest Blažek Filip   Bodnár Jakub Dušková Karolína Jansa Štěpán Katzerová Viola Křen Daniel Lipenský Bohumír Lipenský Jaroslav Lux Lukáš Pauk Dominik Jiří Rous Jiří

Rubriky: Archiv | Zanechat komentář

1.B

1.B Třídní učitelka: Mgr. Alena Štěpánková Vychovatelka: Lenka Lehká   Bednarik Jozef Bohuňovský Martin Brebisová Beáta Hažmuka Šimon Huška Matěj Hynek Dominik Junek Adam Kalousek Jakub Koryčanský Tomáš Krausová Barbora Krejsa Daniel Krejsa Matěj Lipenský Patrik Macháčková Amálie Maurer Tomáš Nekovářová Marika Paprocki Ella Emilie Petróci Adéla Stejskalová Lucie Suchodol Tadeáš Vítek Filip Vlašic Jakub … Pokračovat ve čtení »

Rubriky: Archiv | Zanechat komentář