Archiv

Archiv novinek

Seznam žáků 6. A

Třídní učitelka: Mgr. Lenka Doskočilová Asistentka pedagoga: Ludmila Hoffmannová Brebis Aleš Černoch Jakub Dolejš Jakub Dostál Matěj Dušek Jan David Fogl Tadeáš Galbavý Michael Grundová Monika Janoušková Lucie Koblížková Nikola Kosař Kryštof Kubíček Šimon Malá Markéta Martinec Vojtěch Novotná Nikola Siposová Denisa Šorejsová Natálie Thieu Cao Ha My Tobiška Václav Trejtnarová Iva Trnčák Nikolaj Třešňák … Pokračovat ve čtení »

Rubriky: Archiv | Zanechat komentář

Seznam žáků 1. C

Třídní učitelka: Mgr. Iva Senčuchová Vychovatelka: Hana Moravcová Brožková Eva Břízová Denisa Frede Ondřej Harapátová Nela Hartmannová Jitka Havlíček Ondřej Javořík Nicolas Kalous David Kmoníček Jiří Malinová Sofie Martincová Rozálie Mižikárová Karolína Motl Kamil Ramba Hynek Tolmanová Anna Venclová Eliška Venclů Vojtěch

Rubriky: Archiv | Zanechat komentář

Seznam žáků 1. B

Třídní učitelka: Mgr. Dana Vychytilová Vychovatelka: Bc. Zuzana Dobešová Bodnárová Ema Durchánek Dominik Jagerová Ester Khol Šimon Kožnarová Jitka Makulová Natálie Marek Filip Matoušková Dominika Nohejlová Michaela Pelikovská Nina Podolská Sofie Rybář Teo Šedá Alice Štefková Aneta Vágner Jan Váradyová Adéla Vítková Bella Žídek Nikola

Rubriky: Archiv | Zanechat komentář

Seznam žáků 1. A

Třídní učitelka: Mgr. Jana Starenková Asistentka pedagoga: Venuše Brožková Vychovatelka: Lenka Lehká Barvínek Štěpán Benešová Ela Blechová Magdaléna Brožek Václav Brindzáková Natálie Eva Čambalová Anna Dostálová Lucie Fousek Jakub Hrabáček Denis Jarmarová Natálie Kalous Ondřej Koblížková Adéla Kubíček Lukáš Musil Tomáš Novotná Eliška Pop Patrik Šmídová Sandra Mia Šorejsová Martina Uhlířová Sofie Nikol Žakov Nikota

Rubriky: Archiv | Zanechat komentář

Seznam žáků 0. B

Třídní učitelka: Petra Malá Vychovatelka: Hana Kubíčková Berky Šimon Bílková Liliana Hodek Jakub Koudelka Tomáš Kudra Jaroslav Matyk Tomáš Nalezencová Sára Nastoupilová Izabela Stejskal Lukáš Zeithammel Jan

Rubriky: Archiv | Zanechat komentář

Seznam žáků 0. A

Třídní učitelka: Bc. Štěpánka Bodnárová Asistentka pedagoga: Jaroslava Hamříková Vychovatelka: Hana Kubíčková Brázdová Johanka Doleček Adam Lžičařová Tereza Míková Sofie Novotná Daria Pavlík Jan Škarka Jakub Vacek Jan Veverková Natálie Zverec David

Rubriky: Archiv | Zanechat komentář

Informace pro žáky 6. tříd

Ve dnech 7. – 9. 10. 2019 se žáci 6.A zúčastní adaptačního pobytu na Severomoravské chatě. Ve dnech 9. – 11. 10. 2019 se žáci 6.B zúčastní adaptačního pobytu na Severomoravské chatě. Cena pobytu je 1 200,- Kč. Platbu zasílejte na účet školy 1327017319/0800, do poznámky uveďte jméno a příjmení žáka. Bližší informace dostanou žáci … Pokračovat ve čtení »

Rubriky: Archiv | Zanechat komentář

Organizace školního roku 2020/2021

1. pololetí     1. září 2020 – 28. ledna 2021 2. pololetí     1. února 2021 – 30. června 2021 Podzimní prázdniny  čtvrtek 29. října 2020 –  pátek 30. října 2020 Vánoční prázdniny  středa 23. prosince 2020 – neděle 3. ledna 2021       (vyučování začne v pondělí 4. ledna 2021) Pololetní prázdniny  pátek … Pokračovat ve čtení »

Rubriky: Archiv | Zanechat komentář

Seznam žáků 1.B

Třídní učitelka: Mgr. Dana Svobodová Vychovatelka: Petra Zářecká, DiS.   Berkyová Sára Blažková Dominika Brázda Jáchym Doleček Matouš Duspiva Filip Fialová Ela Charlotta Fischer Barbora Hubálek Radim Kozák Patrik Mík Tomáš Nastoupil Viktor Netolická Sofie Novotný Matyáš Peřina Jakub Pirkl Kristián Stránský Roman Šafář David Šemberová Nela Šrolerová Nela Thieu Cao Quang Minh Tomanová Veronika … Pokračovat ve čtení »

Rubriky: Archiv | Zanechat komentář

Seznam žáků 1.A

Třídní učitelka: Mgr. Šárka Andrová Vychovatelka: Hana Moravcová   Brázda Jiří Bureš Michal Divíšek Matěj Dostál Petr Dostálek Šimon Dostálová Daniela Grund Michal Havlíček Ondřej Hejná Kateřina Junk Vít Lepin Richard Luxová Eliška Mlynář Mikuláš Odrášková Zuzana Oliva Patrik Páchová Lucie Prachař Robin Slezák David Šafář Jakub Štefková Tereza Valenta Samuel Venclová Tereza Vostřelová Adéla … Pokračovat ve čtení »

Rubriky: Archiv | Zanechat komentář