Novinky

Volný den pro žáky

Dne 27. 9. 2021 vyhlašuje ředitel školy volný den pro žáky. Důvodem je celodenní školení pedagogického sboru. Děti navštěvující školní družinu mohou využít její provoz i tento den (je třeba nahlásit zájem vedoucí ŠD) a zároveň budou mít oběd v ŠJ. Ostatní žáci mají případný neodhlášený oběd za plnou cenu.

Rubriky: Novinky | Zanechat komentář

Organizace začátku školního roku 2021/22

Vážení rodiče, organizace prvních dní školního roku 2021/22 se bude na naší škole řídit pravidly platnými pro celou ČR, které jsou srozumitelně prezentované na Covid Portálu – konkrétně v následujícím odkazu: https://covid.gov.cz/situace/skolstvi/povinne-testovani-zaku-ve-skolach Jedinou změnou je naše rozhodnutí otestovat přípravné a první třídy také 1. 9. 2021, kdy budou mít děti vaši podporu a asistenci. Věříme, … Pokračovat ve čtení »

Rubriky: Novinky | Zanechat komentář

Rozpočet na rok 2021 a střednědobý výhled

Rozpočet na rok 2021 Střednědobý výhled na roky 2022 a 2023

Rubriky: Novinky | Zanechat komentář

Pověřenec pro ochranu osobních údajů

Pověřencem pro ochranu osobních údajů podle Obecného nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR) je dobrovolný svazek obcí Sdružení obcí Orlicko, se sídlem Masarykovo náměstí 166, Žamberk. Kontaktní osobou fakticky vykonávající činnost pověřence je JUDr. Jana Hlavsová, tel.: +420 724 117 563, e-mail: hlavsova@orlicko.cz

Rubriky: Novinky | Zanechat komentář

Elektronická žákovská knížka

Odkaz na obrazový návod přístupu do elektronické žákovské knížky. Vážení rodiče, pro tento školní rok se naše škola rozhodla přejít na elektronické vedení klasifikace a komunikace se zákonnými zástupci prostřednictvím webových aplikací Bakaláři. Pro ty z vás, kteří si přejí vést komunikaci ohledně prospěchu a absence po přechodnou dobu i v písemné podobě (do doby, … Pokračovat ve čtení »

Rubriky: Novinky | Zanechat komentář

Rozpočet na rok 2020 a střednědobý výhled

V souladu s §5 zákona č. 23/2017 Sb. o pravidlech rozpočtové odpovědnosti zveřejňujeme střednědobý výhled hospodaření a rozpočet na rok 2020: Rozpočet příspěvkové organizace na rok 2020 Střednědobý výhled

Rubriky: Novinky | Zanechat komentář