- tutorial bakalari
- 7.9.2018 Dopravní výchova 4.B
- 17.9.2018 Adaptační kurz 6.A
- 19.9.2018 Adaptační kurz 6.B
- 21.9.2018 Závody vlaštovek v ŠD
- 24.9. 2018 Výtvarný Žamberk 4.B
- 26.9.2018 Přespolní běh Letohrad
- 5.10.2018 Dopravní soutěž – městské kolo 4.B
- 8.10.2018 Pravěk 4.B
- 9.10.2018 Žampach 6.A, 6.B
- 10.10.2018 Podzimní pobyt v přírodě 4.A,B
- 26.10.2018 100.let republiky 4.B
- 31.10.2018 Halloween
- 31.10.2018 Halloween
- 6.11.2018 Exkurze u hasičů
- 6.11.2018 Hasiči 1.A
- 7.11.2018 Fotbal 8.-9.tř.
- 12.11.2018 Fotbal 6.-7.tř.
- 13.11.2018 Floorbal – turnaj Čeps – 1.stupeň
- 20.11.2018 fotky 1.B (různé)
- 21.11.2018 Floorball 8.-9.tř.
- 28.11.2018 Floorball 6.-7.tř.
- 4.12.2018 Program Paleta v 1.A
- 5.12.2018 Mikulášská nadílka
- 5.12.2019 Mikuláš v 1.A
- 12.12.2018 Exkurze u Policie 1.A
- 12.12.2018 Futsal 6.-7.tř.
- 19.12.2018 Skipi centrum 4.A
- 19.12.2018 Vánoční dílna 4.B
- 20.12.2018 Skipi 4.B
- 21.12.2018 Vánoční besídka 4.A
- 7.-11.1.2019 Lyžařský výcvik 7.tříd
- 17.1.2019 Záchranná služba 1.A
- 21. a 23.1.2019 Bruslení 2.stupeň
- 29.1.2019 Program Začátek (PPP) 1.A
- 13. a 20.2.2019 Bruslení 4.tř.
- 13.2.2019 Zdravé zoubky 1.A
- 14.2.2019 Floorbal 3.-5.tř. okrsek
- 19.2.2019 Zimní sportovní den – Brusle
- 19.2.2019 Zimní sportovní den – Lyže
- 20.2.2019 Bruslení 4.třídy
- 21.2.2019 Floorbal 3.-5.tř. okresní kolo
- 29.3.2019 Noc s Andersenem
- 2.4.2019 Author-Schoolmania
- 5.4.2019 Projektový den v družině
- 10.4.2019 Zdravověda 3,-5.třídy
- 11.4.2019 Zápis do 1. tříd
- 17.4.2019 Turnaj vybíjená dívky 4.-5.tř.
- 24.4.2019 Turnaj vybíjená 4.-5.tř.
- 25.4.2019 Den Země
- 3.5.2019 Divadlo – poklad kapitána Baltazara 4.B a 5.AB
- 3.5.2019 Divadlo Poklad kapitána Baltazara
- 13.5.2019 Turnaj Hokejbal – 4.-5. a 8.-9. třída
- 17.5.2019 Exkurze u Hasičů 9.třídy
- 23.5.2019 Prohlídka varhan 6.A, 6.B
- 29.5.2019 Skřítkování
- 30.5.2019 Dětský den 6.B
- 3.6.2019 Botanická vycházka 4.A
- 4.-6.6.2019 Run and Help
- 6.6.2019 Dopravní výchova
- 10.6.2019 Tenis během TV
- 11.6.2019 Rafty na Pastvinách 9.tř.
- 11.6.2019 Sportovní den 1.stupně
- 12.6.2019 Westernové městečko Šiklův mlýn 4.AB
- 17.-21.6.2019 Cyklistický kurz 8. tř. Zdobnice
- 18.6.2019 Plavecká štafeta 1.st.
- 19.6.2019 Cyklovýlet 4.B
- 21.6.2019 Nevaž se, odvaž se
- 24.6.2019 Reflexní kšiltovky 3.-5.ročník
- 24.6.2019 Vyhlášení výsledků sběru papíru
- 26.6.2019 Průkaz cyklisty 4.B
- 26.6.2019 Tenis, floorball 4.B